Biuletyn Informacji Publicznej Wyższego Urzędu Górniczego 

 

Biuletyn Informacji Publicznej Wyższego Urzędu Górniczego jest urzędowym publikatorem teleinformatycznym, utworzonym w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci teleinformatycznej, zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z 2020 r. poz. 2176 oraz z 2021 r. poz. 1598 i 1641).

Informacje zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Wyższego Urzędu Górniczego zostały podzielone na dwie części: Spis podmiotów (po lewej stronie) oraz Menu przedmiotowe (po prawej stronie). W Spisie podmiotów znajdują się odnośniki do stron BIP podmiotów podległych Wyższemu Urzędowi Górniczemu w Katowicach, czyli okręgowych urzędów górniczych oraz Specjalistycznego Urzędu Górniczego. Menu przedmiotowe zawiera informacje dotyczące Wyższego Urzędu Górniczego pogrupowane według kryteriów określonych w ustawie o dostępie do informacji publicznej. Niektóre zakładki zostały wzbogacone o załączniki w postaci plików tekstowych lub graficznych.

Więcej informacji znajduje się w instrukcji użytkowania biuletynu, gdzie umieszczono także (w formie załącznika) wykaz aktualnych metryk aktów normatywnych powołanych w Biuletynie Informacji Publicznej Wyższego Urzędu Górniczego oraz miejsc ogłoszenia tych aktów we właściwych dziennikach urzędowych i miejsc zawierających szczegółowe informacje o tych aktach.

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Biuletyn Informacji Publicznej Wyższego Urzędu Górniczego
Podmiot udostępniający informację:Wyższy Urząd Górniczy
Informację opublikował:Jarosław Królikowski
Data publikacji:03.07.2003 08:23
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:21.09.2016
Informację aktualizował:Przemysław Grzesiok
Data aktualizacji:08.09.2021 06:55